- Maatwerk leuning ook op maat
- Leuning in kleur naar wens
- Korting bij grotere bestellingen
- Klanten waarderen ons met een 9,5/10
2 verstekhoeken - onder en boven - INOX Trapleuning
2 verstekhoeken - onder en boven - INOX Trapleuning - bij LEUNINGvakman. Bestel uw INOX leuning incl. twee verstekhoeken direct online! Lees meer
LET OP: U bestelt hier alleen de 2 verstekhoeken. Indien u een trapleuning inclusief verstekhoeken wenst bestelt u de trapleuning (gewoon recht in de totale lengte, oftewel in 'lengte 1 + lengte 2 + lengte 3') en het product ‘2 verstekhoeken’ beide.
TRAPLEUNING INOX INCL. 2 VERSTEKHOEKEN:
U bestelt hier 2 verstekhoeken (onder en boven) voor een inox trapleuning. Wij maken onderscheid tussen verstekhoeken voor een inox trapleuning en voor een 'trapleuning inclusief coating'. Deze laatste kunt u bij ons ook online bestellen (dit betreft een ander product!).
2 verstekhoeken (onder en boven) online bestellen:
1: LENGTE 1: LENGTE VAN DE VERSTEKHOEK ONDER (10 - 40 cm).
Vul de gewenste lengte (in centimeters) van de verstekhoek onder in. Hanteer hierbij altijd de buitenzijde van de verstek hoek (de langste zijde). LET OP: wij kunnen een verstekhoek realiseren van minimaal 10 cm en maximaal 40 cm.
2: LENGTE 2: LENGTE VAN DE LEUNING ZONDER VERSTEK HOEK.
Vul de gewenste lengte (in centimeters) van de leuning in. LET OP: Hierbij dient u de lengte van de leuning - zonder de verstekhoeken - in te vullen. Hanteer hierbij altijd de buitenzijde van de leuning (de langste zijde).
3: LENGTE 3: LENGTE VAN DE VERSTEKHOEK BOVEN (10 - 40 cm).
Vul de gewenste lengte (in centimeters) van de verstekhoek boven in. Hanteer hierbij altijd de buitenzijde van de verstek hoek (de langste zijde). LET OP: wij kunnen een verstekhoek realiseren van minimaal 10 cm en maximaal 40 cm.
LET OP: Hier bestelt u alleen de verstekhoeken, u dient vervolgens een leuning (gewoon recht) te bestellen met een totale lengte van 'lengte 1 + lengte 2 + lengte 3'. VB: Wenst u een leuning van 300 cm met een verstekhoek onder van 10 cm en een verstekhoek boven van 20 cm, dan bestelt u de betreffende leuning met een lengte van 330 cm.
4: HOEKGRAAD VAN DE VERSTEKHOEK ONDER (130 - 150 graden).
Vul de gewenste gradenhoek van de verstekhoek onder in. LET OP: wij kunnen een verstekhoek realiseren met een gradenhoek tussen de 130 en de 150 graden.
5: HOEKGRAAD VAN DE VERSTEKHOEK BOVEN (130 - 150 graden).
Vul de gewenste gradenhoek van de verstekhoek boven in. LET OP: wij kunnen een verstekhoek realiseren met een gradenhoek tussen de 130 en de 150 graden.
LET OP: In praktisch alle gevallen is een gelijke (dezelfde!) gradenhoek gewenst voor de verstekhoeken onder en boven. Houdt hier dus rekening mee!
6: LEUNING LINKS OF RECHTS (v.o.n.b.).
Selecteer de montagepositie van de leuning, van onder naar boven gezien. Wordt uw leuning links of rechts gemonteerd? Dit vragen wij om de juiste positie van de leuningdragers (t.b.v. het voorboren) te bepalen.
7: LEUNINGDRAGER BIJ VERSTEKHOEK ONDER.
Wenst u dat er een leuningdrager in de verstek hoek onder? Bij een verstekhoek met een langere lengte (tussen de 25 - 40 cm) wordt hier vaker voor gekozen, bij een kleinere lengte meestal niet. LET OP: De exacte positionering van de leuningdragers kunt u aangeven / invoeren bij het bestellen van de 'complete leuning', licht dit - in het geval van een verstekhoek - altijd duidelijk toe.
8: LEUNINGDRAGER BIJ VERSTEKHOEK BOVEN.
Wenst u dat er een leuningdrager in de verstek hoek boven? Bij een verstekhoek met een langere lengte (tussen de 25 - 40 cm) wordt hier vaker voor gekozen, bij een kleinere lengte meestal niet. LET OP: De exacte positionering van de leuningdragers kunt u aangeven / invoeren bij het bestellen van de 'complete leuning', licht dit - in het geval van een verstekhoek - altijd duidelijk toe.
Een trapleuning incl. verstek hoeken bij LEUNINGvakman.be
Bij LEUNINGvakman kunt u een trapleuning inclusief verstek hoeken eenvoudig & voordelig online bestellen. In onze eigen werkplaats kunnen wij uw gewenste verstek hoeken op maat realiseren. Het aanbrengen van een verstek hoek in een trapleuning vereist handwerk en 'ouderwets vakmanschap'. Naast de benodigde technische apparatuur is jarenlange ervaring noodzakelijk voor een kwalitatieve & 'strak gelaste & afgewerkte' verstek hoek.
Is er sprake van afwijkende wensen op het gebied van een verstek hoek?
Maak dan gebruik van ons offerte formulier of stuur ons een e-mail. Vermeld hierbij duidelijk uw specifieke wensen voor de verstek hoek, bij voorkeur in combinatie met een schetsje.
LET OP: Vergeet hierbij de gewenste leuning (gewenste type, leuningdragers, afwerking van de uiteinden) niet, hiermee kunnen we u een gericht totaalvoorstel doen. Indien u akkoord gaat met dit voorstel maken wij voor u de bestelling aan, sturen u de factuur per e-mail en informeren u over de betalingsvoorwaarden. Na ontvangst betaling starten wij met de vervaardiging en nemen wij contact op voor het inplannen van een passende leverdatum.
Wij bellen u in het geval van onduidelijkheden.
In het geval van onduidelijkheden neemt een van onze medewerkers van te voren telefonisch contact met u op om de specificaties van de verstekhoek met u te bespreken. natuurlijk kunt u, in het geval van vragen, ook altijd even bellen of mailen. Wij zijn u graag van dienst met een gericht advies.